2420/867
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)
Kunstneren og hans muse. Usign. Litografi. Bladstørrelse 25×17.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.
Vurdering
Hammerslag
4 bud
1157098 | ||
1136288 | ||
1157098 | ||
1136288 |