2420/​867

Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)

Kunstneren og hans muse. Usign. Litografi. Bladstørrelse 25×17.

Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.150 DKK

4 bud

1157098 1.150 DKK
1136288 1.100 DKK
1157098 1.050 DKK
1136288 1.000 DKK