2420/​888

Gudrun Hasle (f. 1979)

“Jeg er helle tiden bange for at man vil opdedag at jeg ikke ved noget”. Sign. Gudrun Hasle, 63/130. Litografi i farver. Bladstørrelse 69×51. Uindrammet.

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

2.600 DKK

22 bud

1125225 2.600 DKK
854425 (Autobud) 2.500 DKK
1125225 2.400 DKK
854425 (Autobud) 2.300 DKK
1125225 2.200 DKK
854425 2.100 DKK
1116805 (Autobud) 2.000 DKK
1033548 1.950 DKK
1116805 (Autobud) 1.900 DKK
1033548 1.850 DKK
1116805 (Autobud) 1.800 DKK
1033548 1.750 DKK
1116805 (Autobud) 1.700 DKK
1033548 1.650 DKK
1116805 1.600 DKK
1033548 1.550 DKK
1083005 1.500 DKK
1056359 1.450 DKK
1083005 1.400 DKK
928796 1.350 DKK
823305 1.300 DKK
1137135 1.250 DKK