2420/888
Gudrun Hasle (f. 1979)
“Jeg er helle tiden bange for at man vil opdedag at jeg ikke ved noget”. Sign. Gudrun Hasle, 63/130. Litografi i farver. Bladstørrelse 69×51. Uindrammet.
Vurdering
Hammerslag
22 bud
1125225 | ||
854425 (Autobud) | ||
1125225 | ||
854425 (Autobud) | ||
1125225 | ||
854425 | ||
1116805 (Autobud) | ||
1033548 | ||
1116805 (Autobud) | ||
1033548 | ||
1116805 (Autobud) | ||
1033548 | ||
1116805 (Autobud) | ||
1033548 | ||
1116805 | ||
1033548 | ||
1083005 | ||
1056359 | ||
1083005 | ||
928796 | ||
823305 | ||
1137135 |