2419/​871

Dansk snedkermester

Kommode af mahogni. Løs top af marmor. Front med tre skuffer. Øverst skuffe med to bakker af eg. H. 77. B. 78. D. 42.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og afslag.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK