2420/921
Et par loftslamper af messing og aluminium med skære af glas. Udført og mærket hos Louis Poulsen. Typenr. 43850. 1950'erne. Diam. 25. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
1066202 | ||
882078 |