2419/874
Tre indskudsborde af teak. 1960'erne. H. 44,5–48. L. 40,5–52,5. B. 32–38. (3)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag