2419/​763

Alv Ringereide (f. 1907, d. 1968)

“Min hustru”. Sign. Ringereide, 1940. Akvarel på papir. Bladmål 50×35. Uindrammet.

Afrevet hjørne.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag