2420/925
Peter Voigt (f. Skanderborg 1964)
Figurkomposition. Sign. Peter Voigt, mixed media. Stemplet Peter Voigt 2017. Mixed media på papir. Bladstørrelse 41×30.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
Hammerslag
326817 |