2420/956
Skandinavisk design
Et par bordlamper af messing med justérbare skærme. 1950'erne. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 14. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
24 bud