2420/217
Vilhelm Groth (f. København 1842, d. sst. 1899)
Udsigt over en eng ved Rørvig. Sign. V. G. Rörvig 13. juli 82. Olie på træ. 27×42.
Minimal retouchering. Behov for rensning.
Vurdering
Hammerslag
7 bud
1152900 | ||
804491 (Autobud) | ||
1152900 | ||
804491 | ||
1152900 | ||
804491 | ||
1152900 |