2420/703
Johannes Hofmeister (f. Hjørring 1914, d. sst. 1990)
Blå figur ved havet. Sign. JH. Olie på lærred. 65 × 80.
Meget lille krakelering i øverste venstre hjørne; ellers rigtig god stand.
Vurdering
Hammerslag
3 bud
1150174 | ||
1055321 | ||
1150174 |