2420/726
Tom M. Jensen (f. Hellerup 1924, d. 2008)
“Bolværksmatroser”, 2006. Sign. på bagsiden. Olie på plade. 28×24.
“Vædskebalance”, 2005. Sign. på bagsiden. Olie på plade. 28×24.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
888928 | ||
602144 (Autobud) | ||
888928 | ||
602144 (Autobud) | ||
888928 | ||
602144 (Autobud) | ||
888928 | ||
602144 (Autobud) | ||
894773 | ||
602144 | ||
894773 | ||
836681 | ||
894773 | ||
836681 | ||
894773 | ||
806302 | ||
894773 | ||
902981 |