2420/​726

Tom M. Jensen (f. Hellerup 1924, d. 2008)

“Bolværksmatroser”, 2006. Sign. på bagsiden. Olie på plade. 28×24.

“Vædskebalance”, 2005. Sign. på bagsiden. Olie på plade. 28×24.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

2.600 DKK

18 bud

888928 2.600 DKK
602144 (Autobud) 2.500 DKK
888928 2.500 DKK
602144 (Autobud) 2.400 DKK
888928 2.300 DKK
602144 (Autobud) 2.200 DKK
888928 2.100 DKK
602144 (Autobud) 2.000 DKK
894773 1.950 DKK
602144 1.900 DKK
894773 1.850 DKK
836681 1.800 DKK
894773 1.750 DKK
836681 1.700 DKK
894773 1.650 DKK
806302 1.600 DKK
894773 1.550 DKK
902981 1.500 DKK