2418/754
“Tabla”. Justérbar bordlampe af sort polykarbonat. Udført hos Italiana Luce. H. 43.
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag