Peter J. Lassen (f. 1930, d. 2019)
“Montana”. Reolvæg af hvidlakeret MDF bestående af ti moduler, heraf fem monteret med ben samt to med vitrine og forsynet med indvendigt lys. Transformer medfølger ikke. Uført hos Montana. H. ca. 82 B. 70 D. 30. (10)
Almindelig brugspatina, herunder ridser, mærker, afskalninger og krakeleringer. Ene vitrine modul med markante skrammer.
Tvangssalg, 1. maj 2024
41 bud