2419/908
Johannes Weise (f. Charlottenlund 1903, d. 1987)
“Beethoven, musikværelset”. Sign. Johannes Weise, 59. Olie på lærred. 60×52.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer.
Vurdering
Hammerslag