2421/​672

Georg Jacobsen (f. København 1887, d. Frederiksberg 1976)

Opstilling med frugt. Tryksign. Georg Jacobsen 1959. Litografi i farver. Lysmål 36×46.

Papiret er gulnet. Monteret i passepartout. Undersøgt i ramme.

I Lyngby
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

803071 1.000 DKK

Levering i USA fra 1.310 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK