2421/672
Georg Jacobsen (f. København 1887, d. Frederiksberg 1976)
Opstilling med frugt. Tryksign. Georg Jacobsen 1959. Litografi i farver. Lysmål 36×46.
Papiret er gulnet. Monteret i passepartout. Undersøgt i ramme.
Vurdering
803071 |