2420/962
Højdejustérbar taburet med stel af patineret bøg, betrukket med lyst brunt skind. 1930–40'erne. H. 76–90.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Let løse samlinger. Senere betræk.
Vurdering
Hammerslag
19 bud
883810 | ||
106569 | ||
883810 | ||
106569 | ||
883810 | ||
106569 | ||
883810 | ||
106569 | ||
883810 (Autobud) | ||
106569 | ||
883810 (Autobud) | ||
106569 | ||
883810 (Autobud) | ||
106569 | ||
883810 | ||
903216 (Autobud) | ||
883810 | ||
903216 | ||
883810 |