2420/602
Axel Julius Revold (f. Ålesund 1887, d. Bærum 1962)
Sol over Lofotryggen. Sign. A. Revold 45. Olie på masonit. 73×92.
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger.
Vurdering
Hammerslag
10 bud
885206 | ||
838592 | ||
885206 (Autobud) | ||
838592 | ||
885206 (Autobud) | ||
838592 | ||
885206 | ||
838592 | ||
885206 | ||
838592 |