2418/​568

Pål Svensson (f. Falkenberg 1950)

“Black Sun and Silver Moon”. Usign. Stål og delvis bemalet metal. H. 18.

Lille model af skulpturen “Black Sun and Silver Moon” ved Farum Arena. Opstillingsår 2000.

Aldersrelateret slitage, herunder ridser, mærker og rust.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

900 DKK

4 bud

900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK