2419/863
Mike Ruiz Serra (f. 1997)
“Quad”. Stort sofa-/loungebord støbt af hvid composit. H. 27. L./B. 125.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, afskalninger og afslag/mindrehuller.
Vurdering
Hammerslag
888138 |