2419/​863

Mike Ruiz Serra (f. 1997)

“Quad”. Stort sofa-/loungebord støbt af hvid composit. H. 27. L./B. 125.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, afskalninger og afslag/mindrehuller.

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

888138 3.000 DKK