2418/663
Et par lænestole overpolstret med flerfarvet møbelstof, ben af bejdset bøg. 1930–40'erne. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker på ben.
Vurdering
Hammerslag
15 bud