2421/926
Severin Hansen Jr. (f. 1936, d. 2020, Møbeldesigner)
Et par sideborde af palisander. Udført hos Haslev Møbelsnedkeri. 1960'erne. H. 44,5. L. 49. B. 32. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Vurdering
3 bud
1142395 | ||
801465 | ||
1142395 |