2420/​866

J.V. Martin (f. 1930, d. Randers 1993)

“Associationer”. Sign. J. V. Martin samt på bagsiden med titel. Olie på lærred. 40×40.

Behov for let overfladerensning. Pletter.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

21 bud

942461 (Autobud) 3.000 DKK
1063817 2.900 DKK
942461 (Autobud) 2.800 DKK
1063817 2.700 DKK
942461 (Autobud) 2.600 DKK
1063817 2.500 DKK
942461 (Autobud) 2.400 DKK
1063817 2.300 DKK
942461 (Autobud) 2.200 DKK
1063817 2.100 DKK
942461 (Autobud) 2.000 DKK
1063817 1.950 DKK
942461 (Autobud) 1.900 DKK
1063817 1.850 DKK
942461 (Autobud) 1.800 DKK
1102884 1.750 DKK
942461 (Autobud) 1.700 DKK
1102884 1.650 DKK
942461 (Autobud) 1.600 DKK
1102884 1.550 DKK
942461 1.500 DKK