2420/691
Ib Andersen (f. Frederiksberg 1907, d. Hillerød 1969)
Samling tegninger og skitser. Delvis sign. Tusch, akvarel og blyant på papir. Variable bladstørrelser fra 14,5×15,5 til 37×50,5. (19)
Papiret er gulnet. Misfarvninger og håndteringsmærker.
Vurdering
Hammerslag
20 bud
802818 (Autobud) | ||
899383 | ||
802818 | ||
899383 | ||
802818 (Autobud) | ||
899383 | ||
802818 (Autobud) | ||
899383 | ||
802818 (Autobud) | ||
899383 | ||
802818 (Autobud) | ||
899383 | ||
802818 (Autobud) | ||
899383 | ||
802818 (Autobud) | ||
899383 | ||
802818 | ||
899383 (Autobud) | ||
802818 | ||
899383 |