Joel Slotte: "Nuotio Itäniemellä / The Flame on Hästberget", 2019. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 140 x 160. Uindrammet.
Sælges d. 28. maj
Vurdering : 15.000 DKK
Næste bud: 10.500 DKK