Mathias Malling Mortensen: "Window", 2020. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på udskårne, overlejrende lærreder. 100 x 70.
Sælges i morgen
Vurdering : 25.000 DKK
Næste bud: 21.000 DKK Dit bud: 20.000 DKK