Trine Boesen
2420/509
Trine Boesen: "Golden Garbage, 2007. Sign. på bagsiden Trine Boesen. Olie på lærred. 150 x 200. Uindrammet.
Vurdering :
20.000–25.000 DKK Hammerslag:
17.500 DKK -
2421/699Lyngby
Trine Boesen: "True Affection I". Sign. Trine Boesen, 36/230. Litografi i farver. Bladstørrelse 38 x 29. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2422/940Aarhus
Trine Boesen: “True Affection II”. Sign. Trine Boesen, 63/230. Litografi i farver. Lysmål 38 x 28.
Vurdering :
1.000 DKK Næste bud: