Poul Friis Nybo
2423/145Lyngby
Poul Friis Nybo: Sollys over en brænding. Sign. Friis Nybo. Olie på lærred. 60 x 96.
Vurdering :
6.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2423/150Aarhus
Poul Friis Nybo: Interiør med klaverspillende pige. Sign. Friis Nybo. Olie på lærred. 30 x 37.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud:
2423/168Aarhus
Poul Friis Nybo: Interiør med syende pige. Sign. Friis Nybo. Olie på lærred. 36 x 31.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud: