Lise Malinovsky
f. København 1957
2420/933
Lise Malinovsky: "Dame", 2004. Sign. på bagsiden Lise Malinovsky med datering. Olie på lærred. 50 x 40.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Ikke solgt
2422/535Lyngby
Lise Malinovsky: "Mumie No1", 1997. Sign. Lise Malinovsky på bagsiden. Olie på lærred. 120 x 105. Uindrammet.
Vurdering :
15.000 DKK Næste bud: