Peter Brandes
2424/707Lyngby
Peter Brandes: Figur. Sign. Brandes 2001. Kuglepen og oliekridt på papir. Bladstørrelse 29 x 18.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2424/721Lyngby
Peter Brandes: "Extra". Sign. Peter Brandes, 9 XII, 75. Mixed media på papir. Lysmål 61 x 42.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2424/741Lyngby
Peter Brandes: Uden titel. Sign. Peter Brandes, 67/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 120 x 80.
Vurdering :
4.000 DKK Næste bud: