Ejler Bille
2419/720
Ejler Bille: Uden titel. Sign. Ejler Bille 85. Oliekridt på papir. Lysmål 19 x 14.
Vurdering :
4.000–6.000 DKK Hammerslag:
4.400 DKK -
2421/842Aarhus
Ejler Bille: Fire kompositioner i to rammer. Sign. Ejler Bille 89. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 29 x 21. (2)
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2422/688Lyngby
Ejler Bille: “Otte farve litografier". Sign. Ejler Bille 88, 215/250. Litografi i farve. Bladstørrelse 26 x 20. Uindrammet.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud: Dit bud: