I. L. Jensen
f. København 1800, d. sst. 1856
2420/357
I. L. Jensen, skole, 19. årh.: Tre opstillinger. Usigneret. Olie på malepap og olie på lærred. 12 x 18-20 x 24. (3)
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
1.500 DKK -
2421/28Aarhus
I. L. Jensen, skole, 19.årh.: Opstilling med roser på et stenkarm. Usigneret. Olie på lærred. 24 x 32.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud: Dit bud: