Carl Fischer: Fra den finsk-russiske vinterkrig. 1940. Sign. Carl Fischer. Olie på plade. 61 x 72.
Sælges d. 10. juni
Vurdering : 3.000–4.000 DKK
Næste bud: 1.500 DKK